חומר 100% סיליקון אופן הרכבת מקל למוצר תיאור קל מגב 45, מגב עשוי יציקה אחת של 100% סיליקון, בעל להב לניגוב ברוחב 45 ס”מ, פטנט רשום! המגב כולל 2 פרקים חדשנייים: 1. מפרק 180 מעלות, אפשר להשאיר את המפרק פתוח או נעול, לפי העדפה ותנאי משטח הניקוי.המפרק מבטיח זווית גישה אופטימלית בכל המצבים. מה שמאפשר להטות את ראש המגב כדי לנקות בנוחות מתחת לריהוט או מאחורי אסלת השירותים, ומקומות צרים. 2. מפרק פטנטי משפר זווית, מפרק המאפשר לקבל זווית אידיאלית בין הלהב לבין הרצפה בכל שלבי הגריפה, מקנה למגב יכולת גריפה יוצאת דופן, גריפה קלה ונעימה המשאירה את הרצפה יבשה לחלוטין. קל מגב 45 הנו מגב עמיד במיוחד המפגין ביצועי ניגוב מעולים לאורך שנים. לניגוב מושלם וייבוש מלא של הרצפה, ללא הפעלת כוח או לחץ בזמן השימוש. המגב יוצר חיכוך נמוך מאוד עם הרצפה, ולכן די במשקל העצמי שלו כדי לייבש את הרצפה בניגוב אחד ללא הפעלת כוח המגב מתאים לניקוי כל סוגי המשטחים כגון: רצפות עץ, אריחים, שיש, זכוכית, בטון ועוד. הרב מגב 45 אינו מתבלה ושומר על איכות הגריפה לאורך שנים שנתיים אחריות הברגה מקל 4 חלקי המקל עשויים אלומיניום אל חלד מחוזק אורך המקל 140 ס''מ משקל 600 גרם


70 75(-6.67%)
  • משלוח:  

קרא עוד


חומר


100% סיליקון


אופן הרכבת מקל למוצר


תיאור

קל מגב 45, מגב עשוי יציקה אחת של 100% סיליקון, בעל להב לניגוב ברוחב 45 ס”מ, פטנט רשום!


המגב כולל 2 פרקים חדשנייים:


1.      מפרק 180 מעלות, אפשר להשאיר את המפרק פתוח או נעול, לפי העדפה ותנאי משטח הניקוי.המפרק מבטיח זווית גישה אופטימלית בכל המצבים. מה שמאפשר להטות את ראש המגב כדי לנקות בנוחות מתחת לריהוט או מאחורי אסלת השירותים, ומקומות צרים.


2.      מפרק פטנטי משפר זווית, מפרק המאפשר לקבל זווית אידיאלית בין הלהב לבין הרצפה בכל שלבי הגריפה, מקנה למגב יכולת גריפה יוצאת דופן, גריפה קלה ונעימה המשאירה את הרצפה יבשה לחלוטין.


 


קל מגב 45 הנו מגב עמיד במיוחד המפגין ביצועי ניגוב מעולים לאורך שנים. לניגוב מושלם וייבוש מלא של הרצפה, ללא הפעלת כוח או לחץ בזמן השימוש.


המגב יוצר חיכוך נמוך מאוד עם הרצפה, ולכן די במשקל העצמי שלו כדי לייבש את הרצפה בניגוב אחד ללא הפעלת כוח


המגב מתאים לניקוי כל סוגי המשטחים כגון: רצפות עץ, אריחים, שיש, זכוכית, בטון ועוד.


הרב מגב 45 אינו מתבלה ושומר על איכות הגריפה לאורך שנים


שנתיים אחריות


הברגה


מקל


4 חלקי המקל עשויים אלומיניום אל חלד מחוזק אורך המקל 140 ס''מ


משקל


600 גרם