סט מנקה חלונות נטען עם ראש נשלף 28 ס”מ


אזל מהמלאי
אזל מהמלאי

סט מנקה חלונות נטען עם ראש נשלף 28 ס”מ, אביזר לקרצוף חלונות מוט אוניברסלי 43 ס”מ מסדרת click system וראש נשלף 17 ס”מ, מתאים לחלונות מראות אריחים מקלחונים ומשטחים חלקים שאיבת מים ולכלוך ללא סימנים. מנקה ושואב חלונות נטען לשאיבת מים ולכלוך מחלונות מבלי להשאיר סימנים מתאים ל-חלונות, מקלחונים, קרמיקות, מראות ושאר משטחים חלקים. איך המכשיר עובד? מתיזים חומר ניקוי או מים וסבון על המשטח ומסבנים את המשטח ואז עוברים עם מנקה החלונות החשמלי של LEIFHEIT . זהו! המכשיר שואב את הלכלוך ואת הסבון ובאותה פעולה גם ייבש את המשטח מהיום, ניקוי החלונות הופך למשימה קלה ופשוטה ללא מאמץ , ללא סימנים וללא צורך לנגב עם נייר! מנקה החלונות החשמלי מעניק לך תוצאה מהירה ומועילה ללא השארת סימנים. קרצפו את החלון, מראה, מקלחון, מעקה של המרפסת או כל משטח שהוא חלק ולאחר מכן, נקו אותם עם מנקה החלונות החשמלי. ביצועיו של השואב חלונות מדגים את רמתו הגבוהה בכל מיקום, שואב כל טיפה אחרונה של מים בעזרת הווקום שהמוצר יוצר. המכשיר מתוכנת לשמור על אורח חיי הסוללה שלו בצורה הבאה: כשהוא מופעל המנוע עובד על מצב חיסכון באנרגיה וכאשר המוצר יוצר קשר ראשון עם המשטח הוא הופך למצב יניקה מקסימלי טורבו. מצב חיסכון זה מציע זמן הפעלה ארוך של 35 דקות, מספיק זמן לנקות מעל 100 מטר של חלונות! מכשיר זה מתלבש על המוט בעזרת שיטת click system . בעזרת המוטות שחברת LEIFHEIT מציעה, השואב חלונות יכול להתארך עד לגובה של 4 מטר. מכשיר זה הינו הפתרון המושלם לנקות מקומות בעייתיים שקשה לכם להגיע בהישג יד כמו חלונות גבוהים, מרפסות וכל זאת ללא צורך בסולם. מנקה החלונות החשמלי מבית היוצר LEIFHEIT גרמניה מיוצר ברמה גבוהה שמעניקה לכם מראה נקי לאורך כל הבית. · שאיבת המים והלכלוך ללא סימנים · שימושי על כל משטח חלק כמו חלונות, מראות, מקלחונים, אריחים, דפנות מקלחונים · שימוש בכל הזוויות. בצורה אנכית ואופקית · מצב חיסכון באנרגיה · אופציה להתחבר לסדרת המוטות בשיטת click system · מיכל גדול המאפשר בקלות לרוקן את המים ולנקות אותה שנה אחריות LEIFHEIT גרמניה מלווה את הבית המודרני כבר 60 שנה!


475 
  • משלוח:  

קרא עוד


סט מנקה חלונות נטען עם ראש נשלף 28 ס”מ, אביזר לקרצוף חלונות מוט אוניברסלי 43 ס”מ  מסדרת click system וראש נשלף 17 ס”מ, מתאים לחלונות מראות אריחים מקלחונים ומשטחים חלקים שאיבת מים ולכלוך ללא סימנים.

מנקה ושואב חלונות נטען לשאיבת מים ולכלוך מחלונות מבלי להשאיר סימנים מתאים ל-חלונות, מקלחונים, קרמיקות, מראות ושאר משטחים חלקים.

איך המכשיר עובד? מתיזים חומר ניקוי או מים וסבון על המשטח ומסבנים את המשטח ואז עוברים עם מנקה החלונות החשמלי של LEIFHEIT . זהו!

המכשיר שואב את הלכלוך ואת הסבון ובאותה פעולה גם ייבש את המשטח

מהיום, ניקוי החלונות הופך למשימה קלה ופשוטה ללא מאמץ , ללא סימנים וללא צורך לנגב עם נייר! מנקה החלונות החשמלי מעניק לך תוצאה מהירה ומועילה ללא השארת סימנים.

קרצפו את החלון, מראה, מקלחון, מעקה של המרפסת או כל משטח שהוא חלק ולאחר מכן, נקו אותם עם מנקה החלונות החשמלי.

ביצועיו של השואב חלונות מדגים את רמתו הגבוהה בכל מיקום, שואב כל טיפה אחרונה של מים בעזרת הווקום שהמוצר יוצר.

המכשיר מתוכנת לשמור על אורח חיי הסוללה שלו בצורה הבאה: כשהוא מופעל המנוע עובד על מצב חיסכון באנרגיה וכאשר המוצר יוצר קשר ראשון עם המשטח הוא הופך למצב יניקה מקסימלי טורבו.

מצב חיסכון זה מציע זמן הפעלה ארוך של 35 דקות, מספיק זמן לנקות מעל 100 מטר של חלונות! מכשיר זה מתלבש על המוט בעזרת שיטת click system .

בעזרת המוטות שחברת LEIFHEIT מציעה, השואב חלונות יכול להתארך עד לגובה של 4 מטר. מכשיר זה הינו הפתרון המושלם לנקות מקומות בעייתיים שקשה לכם להגיע בהישג יד כמו חלונות גבוהים, מרפסות וכל זאת ללא צורך בסולם.

מנקה החלונות החשמלי מבית היוצר LEIFHEIT גרמניה מיוצר ברמה גבוהה שמעניקה לכם מראה נקי לאורך כל הבית.


· שאיבת המים והלכלוך ללא סימנים

· שימושי על כל משטח חלק כמו חלונות, מראות, מקלחונים, אריחים, דפנות מקלחונים

· שימוש בכל הזוויות. בצורה אנכית ואופקית

· מצב חיסכון באנרגיה

· אופציה להתחבר לסדרת המוטות בשיטת click system

· מיכל גדול המאפשר בקלות לרוקן את המים ולנקות אותה

שנה אחריות

LEIFHEIT גרמניה מלווה את הבית המודרני כבר 60 שנה!