אזל מהמלאי
אזל מהמלאי

חומר 100% גומי טבעי אופן הרכבת מקל למוצר הברגה מקל מקל טלסקופי מקצועי ומחוזק באורך 97-160 ס''מ משקל 750 גרם עמידות כימיקלים,שמנים וחומרי חיטוי מפרק בעל מפרק מסתובב 180° הניתן לנעילת הזווית האופטימלית לניקוי החלון מטלית מיקרופייבר מטלית מיקרופייבר איכותית ביותר לניקוי יבש ורטוב תיאור רב-מגב לחלונות גבוהים הוא כלי שימושי במיוחד לניקוי חלונות גבוהים. צדו האחד משמש כמקרצף, וצדו האחר הוא מגב. לאחר קרצוף החלון בעזרת סמרטוט המיקרופייבר המחובר לצד אחד של המנקה, מסובבים את המנקה ומייבשים את החלון בעזרת המגב. המנקה מצויד במוט טלסקופי באורך 97-160 ס”מ עם מפרק סיבובי המאפשר להתאים את הזווית בין המוט לבין המנקה, לניקוי אפקטיבי של חלונות בגבהים שונים. הרב מגב לחלונות עשוי יחידה אחת של גומי 100% טבעי שאינה שורטת את הזכוכי…


70 
  • משלוח:  

קרא עוד


מפרט

חומר


100% גומי טבעי


אופן הרכבת מקל למוצר


הברגה


מקל


מקל טלסקופי מקצועי ומחוזק באורך 97-160 ס''מ


משקל


750 גרם


עמידות


כימיקלים,שמנים וחומרי חיטוי


מפרק


בעל מפרק מסתובב 180° הניתן לנעילת הזווית האופטימלית לניקוי החלון


מטלית מיקרופייבר


מטלית מיקרופייבר איכותית ביותר לניקוי יבש ורטובתיאור

רב-מגב לחלונות גבוהים הוא כלי שימושי במיוחד לניקוי חלונות גבוהים.


צדו האחד משמש כמקרצף, וצדו האחר הוא מגב. לאחר קרצוף החלון בעזרת סמרטוט המיקרופייבר המחובר לצד אחד של המנקה, מסובבים את המנקה ומייבשים את החלון בעזרת המגב.


המנקה מצויד במוט טלסקופי באורך 97-160 ס”מ עם מפרק סיבובי המאפשר להתאים את הזווית בין המוט לבין המנקה, לניקוי אפקטיבי של חלונות בגבהים שונים.


הרב מגב לחלונות עשוי יחידה אחת של גומי 100% טבעי שאינה שורטת את הזכוכי…